in

Дуже вигідний розпродаж Final Fantasy 16 на PlayStation 5

Нещодавні звіти про значне падіння продажів Final Fantasy 16 протягом другого тижня випуску в Японії привернули увагу ентузіастів ігор. Проте Square Enix, розробник гри, швидко відреагував, заявивши, що продажі Final Fantasy 16 залишаються стабільними і що гра продовжує добре працювати на платформі PlayStation 5. Щоб усунути занепокоєння, Square Enix порівняла умови випуску Final Fantasy 16 із відомими Final Fantasy 7 Remake і Final Fantasy 15.

За даними Square Enix, Final Fantasy 16 досягла вражаючого рубежу, перевищивши три мільйони одиниць, проданих у всьому світі лише за кілька днів після релізу, що збігається з наявністю 38 мільйонів консолей PlayStation 5 у всьому світі на кінець березня 2023 року. Компанія підкреслює, що, порівнюючи показники продажів Final Fantasy 16 із відомим Final Fantasy 7 Remake, який продав понад 3,5 мільйона копій. Протягом перших трьох днів як ексклюзив для PlayStation 4 у квітні 2020 року, частка продажів Final Fantasy 16 на PlayStation 5 залишається надзвичайно високою.

Крім того, Square Enix вказав на унікальні ринкові умови, пов’язані із запуском Final Fantasy 16 у порівнянні з Final Fantasy 15, яка була випущена на PlayStation 4 і Xbox One наприкінці 2016 року, продавши п’ять мільйонів копій. Луїс Вулдрідж з аналітичного ЗМІ Ampere Analysis прокоментував, що дуже різні ринкові обставини, ймовірно, сприяють різним результатам продажів кожної гри.

У відповідь на повідомлення про невдоволення показниками продажів Square Enix запевнила шанувальників та інвесторів, що у них є численні ініціативи, щоб залучити більше гравців до гри Final Fantasy 16. Зобов’язання компанії створювати цікавий контент і підтримувати процвітаючу спільноту гравців підкреслює їхню відданість довгостроковому успіху гри.

Оскільки франшиза Final Fantasy продовжує розвиватися, подорож Final Fantasy 16 тільки почалася. Завдяки захоплюючій розповіді, приголомшливим візуальним ефектам і вірним фанатам гра готова справити тривалий вплив на ігрову індустрію. Оскільки ігровий ландшафт розвивається, шанувальники можуть очікувати подальших оновлень і вдосконалень, щоб гарантувати, що пригоди Final Fantasy 16 залишаться захоплюючими та продовжуватимуть захоплювати гравців у всьому світі.

Baldur’s Gate 3: Епічна пригода з приблизно 17 000 закінченнями

Генеральний директор Ubisoft: Контракт Activision і Microsoft визначив вартість IP