in

Довгостроковий план Blizzard для Diablo 4

Творці Diablo 4 планують тримати гравців задіяними протягом кількох років після виходу гри.

У цьому році вийде ремастеризована версія Diablo 2 – ремастер, який, здається, має велику лояльність до оригінальної версії. Але на додаток до цієї гри, до сімейства Діабло слід додати ще одного учасника. Я маю на увазі гру Diablo 4, яка знаходиться в стадії розробки, хоча дата виходу цієї гри не визначена, але поки що була випущена різноманітна і значна інформація про Diablo 4. Поки що не було опубліковано жодної суттєвої інформації про гру, і, як ви, напевно, знаєте, Blizzard та Activision за останні дні були залучені до багатьох питань та меж; Однак мало відомо про підхід та мету розробників у створенні Diablo 4.

З часів зустрічі активістів Blizzard було опубліковано небагато інформації про гру, де Даніель Аллегрі, головний операційний директор та керівник Activision, сказав, що Diablo 4 добре будується і що на гру виділяються значні ресурси. Він також зазначив, що компанія хоче тривалий час підтримувати Diablo 4.

“Blizzard продовжує досягати значних успіхів у створенні Diablo 4, гра напрочуд добре сформована, і команда розробників виділяє значні ресурси на створення захоплюючого контенту, щоб користувачі могли грати роками”, – сказав Аллегре.

Overwatch 2 може вийти пізніше, ніж очікувалося

Грайте в Evil Genius 2 на шляху до консолей та ігрового процесу