in

Випущено останнє оновлення гри Sifu

Sloclap, розробник насиченої бойовими мистецтвами гри «Sifu», нещодавно порадував шанувальників захоплюючим трейлером, що демонструє останнє оновлення гри. Трейлер висвітлює всі захоплюючі доповнення та вдосконалення, зроблені з моменту його першого випуску в 2022 році, включаючи нові рівні складності, арени тощо. Крім того, зацікавлені гравці мали уявлення про те, що буде в майбутньому в «Sifu».

Основна увага в останньому оновленні для «Sifu» зосереджена на покращенні ігрового досвіду шляхом розширення набору доступних предметів, а не на введення абсолютно нового вмісту. Гравці з нетерпінням чекають поринути на нові арени, перевірити свої навички з новими модифікаторами та взятися за 75 нових складних завдань.

З моменту свого випуску «Sifu» мав надзвичайний успіх, захоплюючи гравців своїм динамічним боєм і ігровим процесом, натхненним бойовими мистецтвами. У березні Sloclap з гордістю оголосив, що гра вже подолала вражаючий рубіж, продавши понад 2 мільйони копій. Спочатку доступна на PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch і ПК через Epic Store, гра розширила своє охоплення, з’явившись на Xbox Series X, Xbox Series S і Steam наприкінці того ж місяця.

Реакція спільноти Steam була швидкою та з ентузіазмом: «Sifu» швидко розійшовся тиражем у 50 000 копій незабаром після випуску на платформі. Це досягнення ще більше зміцнило привабливість гри та продемонструвало попит на її унікальне поєднання захоплюючої бойової механіки та переконливої оповіді.

Оскільки останнє оновлення готується, щоб надати гравцям ще більше захоплюючого вмісту та завдань, «Sifu» продовжує процвітати та захоплювати аудиторію по всьому світу. З обіцянкою нових захоплюючих арен і модифікаторів, гравці можуть відточувати свої навички бойових мистецтв і зіткнутися з захоплюючими зіткненнями, ще більше зміцнюючи «Sifu» як видатну назву в жанрі бойовиків і бойових мистецтв. Оскільки ігрова спільнота з нетерпінням чекає майбутнього контенту, спадщина Sifu як грізного та улюбленого ігрового досвіду продовжує зростати.

ОГЛЯ Athanasy

ОГЛЯ Burnhouse Lane