in

Випуск GTA 6 планується без подальших затримок.

Очікування шанувальників щодо GTA 6 зріло більше десяти років, викликавши відчутний галас серед ігрової спільноти. Однак нещодавні звіти Kotaku кинули тінь сумніву, припускаючи, що Rockstar Games могли зіткнутися з невдачами у графіку виробництва. Ця новина викликала занепокоєння серед шанувальників, які побоюються потенційної затримки, яка може ще більше продовжити їх очікування, тим самим викликавши розчарування серед відданих підписників, які з нетерпінням чекають релізу гри.

На відміну від цих побоювань, старший медіа-редактор Insider Gaming Майк Стро виступив із запевненням. У соціальних мережах він надав інформацію з різних джерел, яка вказує на те, що GTA 6 твердо тримається курсу на свій довгоочікуваний дебют. Відкидаючи чутки про передбачувану дату випуску 2026 року, Стро заявив, що геймери можуть поринути у світ GTA 6 до 2025 року, пропонуючи проблиск надії серед невизначеності.

Rockstar Games має історію ретельного створення своїх ігор, часто доводячи кожен аспект до досконалості, перш ніж представити їх світові. Ця відданість досконалості призвела до низки ігор, які отримали визнання критиків, кожна з яких встановлює новий стандарт захоплюючого оповідання та ігрового процесу. Штраус Зельник, генеральний директор Take-Two Interactive, материнської компанії Rockstar Games, раніше наголошував на важливості надання нічого, крім досконалості. Він заявив, що GTA 6 побачить світ лише тоді, коли команда розробників буде повністю задоволена її якістю, підкреслюючи непохитну відданість компанії надавати неперевершені ігрові враження.

Враховуючи послужний список Rockstar, який перевершує очікування з кожним випуском, шанувальники можуть залишатися обережно оптимістичними, що GTA 6 буде того вартий очікування, обіцяючи знову змінити жанр ігор з відкритим світом.

Horizon Forbidden West відбувся вражаючий дебют у Steam.

ОГЛЯ Farming Simulator Kids